За мотивами відносин Тейлор Свіфт та Тревіса Келсі знімуть ромком

Професійна ліга американського футболу (NFL) та кінокомпанія Hallmark розробляють романтичний комедійний фільм за мотивами стосунків співачки Тейлор Свіфт та спортсмена Тревіса Келсі. Проект отримав назву Holiday Touchdown: A Chiefs Love Story.

За сюжетом дівчина Алана та її родина вболівають за команду Kansas City Chiefs (за неї грає Келсі) та беруть участь у конкурсі «Вболівальник» року. Дерріку, керівнику фанатської організації, належить їх оцінювати. Між ним та Аланою виникають почуття. Парі доведеться пройти випробування, в яких їм допоможе різдвяне диво. Головні ролі виконають Хантер Кінг та Тайлер Хайнс, повідомляє Entertainment Weekly.

Відомо, що виробництво розпочнеться у липні у Канзас-Сіті. Зйомки, зокрема, пройдуть на домашньому стадіоні Kansas City Chiefs «Ерроухед». 2023-го там також виступала Свіфт.

Тейлор та Тревіс разом з осені 2023 року. Нещодавно футболіст уперше вийшов на сцену разом із своєю дівчиною під час її концерту на стадіоні «Уемблі» у Лондоні. Раніше він розкрив свій улюблений рядок із пісень артистки.

Так в інтерв’ю Wall Street Journal Келсі зазначив, що вважає «біса крутою» фразу з треку Blank Space: «I Could Make a Bad Guy Good for the Weekend» (з англ. «Я могла б зробити поганого хлопця добрим на вихідні»). Пісня увійшла до альбому Тейлор «1989» (2014), названого за роком, у який народилися і співачка, і спортсмен.