The Kid LAROI випускає довгоочікуваний сингл “Girls”

Після довгих очікувань, викликаних тизерами в Instagram і TikTok, The Kid LAROI випустив новий новий сингл «Girls». Трек виправдовує ажіотаж у соціальних мережах завдяки сюжету, що запам’ятовується, і музичному відео з епізодичними персонажами, що передає ностальгію початку 2000-х.

У приспіві LAROI заявляє: «Дівчата просто хочуть танцювати / Дівчата просто хочуть розважитися / Я не знаю ваших планів / Я просто хочу, ну трохи», задаючи тон яскравому літньому гімну. У пісні також є вірусна фраза «До біса твого колишнього чоловіка, тепер я чоловік», що означає впевнене повернення молодого артиста.

“Girls” є частиною релізу з двох треків разом з його треком “NIGHTS LIKE THIS” з альбому THE FIRST TIME, обидва з яких набирають обертів на TikTok та стрімінгових платформах. Шанувальники з нетерпінням чекають більше на музику від LAROI, який підтвердив, що альбом знаходиться в процесі в публікації в Instagram.

Якщо ви стежили за подорож LAROI в соціальних мережах, ви знаєте, яке хвилювання передувало цьому релізу. Від роликів у Instagram до фрагментів першого куплету, фанати з нетерпінням чекали на вихід повної пісні. Тепер, коли “Girls” доступна скрізь, очевидно, що LAROI випустили ще один літній хіт.