Влада Ліверпуля перетворить місто на «Тейлор-таун» на час концертів Тейлор Свіфт

В англійському місті Ліверпуль запустять проект “Тейлор-таун” на честь співачки Тейлор Свіфт. Вона дасть тут три концерти 13, 14 та 15 червня у рамках туру Eras. У цей час у місті пройдуть виставки, майстер-класи та наукова конференція, присвячені поп-зірці.

Гості матимуть змогу відвідати тематичні заходи з 8 по 16 червня, повідомляє The Guardian. У Королівському Альберт-Доці розмістять арт-інсталяцію, яка відображатиме різні віхи творчості Тейлор Свіфт. Серед експонатів — вкритий мохом рояль, що символізує альбом evermore (2020), «червона кімната», що відсилає до лонгплею Red (2012), та гігантські серця, що нагадують про платівку Lover (2019).

У місцевому ТЦ Metquarter відбудеться серія майстер-класів під назвою Liverpool Loves Taylor (Craft Version). Гостям будуть доступні воркшопи з орігамі, кастомізації футболок та джинсів, створення колажів та прикраси кексів.

Ліверпульський університет 12 червня організує Tay Day — «симпозіум для шанувальників, студентів та науковців, присвячений культурному феномену Тейлор Свіфт». На конференції виступатимуть дослідники з усієї Європи, які в тому числі розкажуть про місце артистки у сучасному фемінізмі. У рамках події також пройде «критичне караоке», на якому вчені представлять есе з пісень Свіфт.

За прогнозами експертів, тур Eras принесе економіці Великобританії один мільярд фунтів. Влітку виконавиця дасть концерти в Единбурзі, Ліверпулі, Кардіффі та Дубліні. Також вісім шоу “Свіфт” відіграє на лондонському стадіоні “Уемблі”.