Ведуча POWER FM ALINA KOSH презентує свій перший сингл “ВАДИ ПСИХІКИ”

Українська акторка, радіоведуча Alina Kosh, наважилась випустити свій перший сингл, який підіймає теми психологічного здоровʼя, відносин з людьми, а також пошуку себе. Пісня “Вади психіки” відкриває світ свідомості людини, тривожних думок, які у наш час атакують чи не кожного. Цей сингл став віддзеркаленням всіх переживань, а також емоційним одкровенням Аліни. Який шлях обрати? Як не помилитися в людях? Як довіряти собі і йти за покликом своєї душі? І, звісно, як не слухати тих, хто збиває тебе зі свого шляху, знайшовши сили, всупереч соціуму, йти за покликом серця.

“Я пишу вірші з юних років. Завжди мріяла співати і писати свою музику. Вдома в столі в мене цілий том моїх записок, які вже немає куди складати, і, здається, настав час ділитися своїм світом зі слухачами. У 2018 році, прокинувшись зранку в зйомній кімнаті у Дніпрі, я зрозуміла, що треба купити гітару. І вже за годину, ніяковіючи від незнання відповідей на запитання консультанта, обирала свою першу гітару в магазині. Так я почала писати власні пісні”.

“Пісня “Вади психіки” писалась 2 роки. Хоча, сам текст, я написала за хвилин 10, десь о третій ночі, напочатку весни 22го. Це була сповідь самій собі, що я більше не хочу бути поруч з тими, хто мене не чує, не хоче дивитись глибше. Я не хочу обирати “загальноприйнятне”, всупереч своїм бажанням. Не хочу слухати “академіків”, які кажуть, що тобі робити. Мені подобається мій внутрішній всесвіт і я даю йому право на життя.”

Саундпродюсером виступив Van Su (Іван Сухомлінов). Талановитий гітарист та друг Аліни. Разом вони, протягом двох років, шукали звучання і писали пісню, а також, вже готують нові релізи в найближчий час.

*Аліна Кошарна – акторка, відома своїми ролями в серіалах “Звʼязок”, “Молода” для Нового Каналу, а також участю у шоу “Ліга Сміху” в складі команди “180 і вище”. Наразі, поєднує творчість з роботою в серіальному виробництві, а також на радіо POWER FM.