Майлз Сміт та його новий літній хіт “Stargazing”

Маючи за плечима понад 180 мільйонів прослуховувань, сенсаційний співак та автор пісень Майлз Сміт зачаровує публіку своїм новим синглом «Stargazing». Цей довгоочікуваний трек обіцяє стати небесним доповненням до його і без того зіркового репертуару мелодій і проникливих текстів, що хвилюють душу.“Stargazing” продовжить стрімкий зліт Майлза, спираючись на успіх його дебютного EP “You Promished A Lifetime” та попередніх синглів. Своєю останньою пропозицією Майлз запрошує слухачів у космічну подорож самопізнання та самоаналізу, пропонуючи їм дослідити глибину своїх емоцій під безкрайніми просторами нічного неба.

Майлз каже: «Мені подобається ідея, що людина, в яку ми закохуємося, була поряд все наше життя. Вперше ідея «Спостереження за зірками» спала мені на думку на початку цього року в Лос-Анджелесі, і було дивно спостерігати за розвитком треку та реакцією всіх на нього».

Родом із Лутона, Майлз Сміт зайняв для себе нішу в музичній індустрії завдяки своєму унікальному поєднанню фолк-, американського та поп-впливів. Віртуозний гітарист із дев’яти років Майлз отримав визнання за свій підхід «зроби сам» та щирий зв’язок зі своєю аудиторією. Його попередні релізи, у тому числі хіти «Solo» і «My Home», що очолили чарти, зміцнили його позицію висхідної зірки в музичному світі.