Емінем випустив довгоочикуваний сингл Houdini

Американський репер Емінем представив новий трек Houdini (2024). Він отримав суперечливі відгуки через посилання на інцидент зі стріляниною в ногу хіп-хоп-артистки Megan Thee Stallion.У тексті синглу Houdini є такі рядки: «Якби я запитав Меган Ті Стальйон, чи погодиться вона співпрацювати зі мною, чи отримав би я шанс зробити фіт?» В оригіналі слова “зробити фіт” співзвучні фразі “вистрілити в ногу” (“shot a feat”). Частина слухачів визнала каламбур недоречним.

Історія з Меган розпочалася 2020-го. Тоді реперша заявила, що співак Торі Лейнз вистрілив їй у ногу під час сварки. Минулого року суд визнав артиста винним та засудив його до 10 років позбавлення волі.

Houdini увійде до майбутнього альбому Емінема THE DEATH OF SLIM SHADY (COUP DE GRÂCE). Виконавець анонсував повноформатник у квітні, опублікувавши трейлер у жанрі тру-крайм, у якому нібито розслідується загибель його вигаданого альтер его Слім Шейді (Slim Shady). Дата прем’єри платівки поки що не розкривається. Відомо, що кілька треків із альбому спродюсував Dr. Dre.