Вілл Сміт представить нову музику на BET Awards 2024

Це буде його перший великий виступ з того часу, як він приєднався до Джей Белвін на фестивалі Coachella у квітні.

Присутність та виступ актора на майбутній церемонії нагородження було підтверджено вчора ввечері (24 червня) у соціальних мережах. Сміт уперше з 2005 року відвідає церемонію нагородження.

Згідно з повідомленням Variety, актор виконає невиданий оригінальний трек, хоча про його виступ мало що відомо. Церемонія вручення нагород BET Awards 2024 має відбутися у неділю, 30 червня.

Уілл Сміт, найбільш відомий у музичному плані по композиціях Gettin Jiggy Wit It, Men In Black і Wild Wild West, так і не випустив жодного альбому з 2005 року. Його останній сольний реліз – «Get Lit» 2017 року. , А його останньою роботою стала версія Джойнера Лукаса 2020 «Will (Remix)»

Нещодавно Сміт приєднався до Джей Белвіну на сцені Coachella у квітні, де він виконав «Men In Black».

Раніше цього місяця співак і автор пісень Тедді Свімс розповів NME, що нещодавно записав пісню зі своїм «героєм» Віллом Смітом. “Я не знаю, що з ним станеться, і не можу нічого підтвердити, але просто бути з ним і вчитися знанням і мудрості у когось, хто пройшов через все це, було безумством”, – сказав він. «Він наймиліший хлопець у світі», — додав співак і автор пісень, що народився в Атланті, в стилі соул-поп.