Ціна квитків на концерти Дженніфер Лопес впала до 10 доларів

Квитки на шоу співачки Дженніфер Лопес у рамках її майбутнього туру This is Me… Now тепер продаються на сайтах-реселерах лише за 10 доларів. Це дешевше, ніж кепка із мерчу виконавиці.Зірка зіткнулася з надзвичайно низьким продажем і вже скасувала кілька виступів. За даними Daily Mail, організатор Live Nation рекомендував менеджеру Джей Ло Бенні Медіне взагалі скасувати всі 30 концертів, проте той відмовився.

«У Live Nation дуже стурбовані продажем квитків. Вони не хочуть, щоб Джей почувалася незручно, побачивши порожні місця на стадіонах, на яких вона збирається виступати. Але вона надто горда, щоб усе скасувати, тож будь що буде, вони не зможуть її переконати», — розповів інсайдер.

Раніше повідомлялося, що через відсутність попиту на квитки Лопес звернулася за порадою до колег, яким вдалося влаштувати успішні гастролі, – Тейлор Свіфт та Мадонні. Крім того, артистка додала в офіційний анонс, що виконуватиме свої найкращі хіти. Тим не менш, на майданчиках все ще багато вільних місць, а тур стартує вже 26 червня.

На думку експертів, проблема полягає у невдалому маркетингу. Проект This Is Me… Now — а це не лише тур, а й однойменний альбом і документалка — побудований навколо історії кохання Дженніфер Лопес та її чоловіка, актора Бена Аффлека. Однак зараз цей роман не такий цікавий для аудиторії, як у нульові.