Ріанна заявила, що «готова повернутися до студії» для роботи над альбомом

Ріанна знову не дала чіткої відповіді на питання, якою буде її дев’ята платівка, і коли ми зможемо її послухати. На заході на честь виходу у продаж лінійки продуктів для волосся Fenty Hair артистка зізналася, що йшла до цього довше, ніж до чогось іншого у своєму житті.

Потім Ріанна поправила саму себе, згадавши, що працює над дев’ятим лонгплеєм уже понад вісім років, і що поки що саме він її найдовший проект. На цей раз вона зізналася, що «дізнається багато речей по-новому» і починає з самого початку. Це, втім, не означає, що вона не використовуватиме вже існуючі напрацювання. Ріанна запевнила, що зараз “готова повернутися до студії”

Раніше співачка говорила, що випустить нову музику лише тоді, коли впевнена, що пісні зображають її творчу еволюцію. Ще до цього артистка зізнавалася, що не має нових пісень, але є «багато візуальних ідей». Іншими словами, нічого конкретного про її нову платівку невідомо.

Останній повноформатник Ріанни ANTI вийшов майже десять років тому – у 2016 році. З того часу артистка стала матір’ю двох синів та мільярдеркою. Домогтися великого капіталу вона змогла завдяки своєму бренду  косметики та спідньої білизни.

2023-го співачка також побила рекорд за кількістю переглядів матчу Суперкубка. Її виступ у перерві зібрав біля екранів понад 121 мільйон людей по всьому світу.