Платонічне кохання і літні мотиви в новому синглі ведучої POWER FM ALINA KOSH!!!

Друга пісня від української акторки та радіоведучої ALINA KOSH наповнена рефлексією про невзаємне кохання. Але сама співачка впевнена, що і таке кохання має велику силу. 

“Невзаємне кохання не руйнує нас, а може бути достатньо живильним. Питання у виборі та нашого ставлення. Адже кохання, в принципі, неймовірно сильне і прекрасне почуття, яке не може бути само по собі руйнівним. Воно має надихати. А все інше – наші очікування і власне відношення”.

Сингл “Ти моє літо” був написаний ще у 2021 році і чекав свого часу. Пісня пронизана жіночими переживаннями, коли ТЕ саме почуття пробирає тебе з голови до пʼят і забирає всю твою свідомість. Головне відчути і зрозуміти момент, коли кохання переходить в залежність від іншої людини і не дати цьому статися. Пісня хоч і має глибокий сенс, але дарує почуття легкості та натхненності – саме так звучить кохання, нехай і невзаємне.

Разом із саундпродюсером Іваном Сухомлиновим, Аліна випускає пісню цього літа, пронизану неймовірними мелодіями гармоні та електро-гітари, закликаючи всіх не боятися власних почуттів і намагатися надихатися кожним моментом, коли серце наповнюється любовʼю.

Над кліпом до пісні працювала велика команда на чолі з талановитим оператором Денисом Блажиєвським. Теплий Київ, неймовірно чуттєві кадри і особливий вайб почуттів – все склалось у відеороботі. Глядач спостерігає за двома закоханими людьми, які роблять вибір – ризикнути і піти в стосунки, чи, все ж, залишитися самотніми. Який вибір зроблять в кінці герої – дивіться в кліпі на пісню “Ти моє літо”! Головним гаслом відеороботи стала фраза “Не бійся своїх почуттів”. 

Alina Kosh (Аліна Кошарна) – акторка, відома своїми ролями в серіалах “Звʼязок”, “Молода” для Нового Каналу, а також участю у шоу “Ліга Сміху” в складі команди “180 і вище”. Наразі, поєднує творчість з роботою в серіальному виробництві, а також на радіо POWER FM.