OneRepublic випустили музичне відео «Nobody» на фінальну тему до аніме Kaiju No. 8

OneRepublic випустила офіційний музичний кліп під назвою “Nobody” до фінальної теми аніме Kaiju No. Його було показано після фінального епізоду аніме 29 червня. У відео гурт виступає у караоке-залі з токійськими пейзажами та комічними ефектами.

Сінгл був написаний учасниками групи Брентом Катцле та Райаном Теддером спільно з Джо Хендерсоном, Тайлером Спрі та Джошем Варнадором. Текст та обкладинка альбому також були раніше опубліковані на офіційному X OneRepublic (раніше Twitter)

В інтерв’ю на офіційному сайті фронтмен Райан Теддер розповів, що “Nobody” була написана спеціально для аніме Kaiju No. 8. Він сказав, що навесні 2023 року команда Kaiju No. 8 зв’язалася з ними і показала кадри та розкадрування аніме. Побачивши його дизайни, Райан подумав про те, як він хотів би, щоб звучання пісні було надихаючим і веселим. Він сказав, що пісня була «настільки натхненна Японією, наскільки це можливо».

Коли його запитали про значення назви пісні, Раян описав «Nobody» як «Я буду твоєю спиною, я захищу тебе, я буду поряд з тобою більше, ніж будь-хто інший у світі. Немає нікого, хто буде поруч із тобою, як я»

Kaiju No. 8 – манга Наої Мацумото. Вона випускається у додатку та на сайті Shonen Jump+ від Shueisha з липня 2020 року. Аніме-адаптація Production IG вийшла в ефір у квітні 2023 року. Другий сезон аніме було анонсовано одразу після закінчення першого. Crunchyroll транслює аніме та описує сюжет:

У світі, наповненому істотами, відомими як Кайдзю, Кафка Хібіно прагнув вступити в Сили оборони. Він дає обіцянку вступити до лав разом зі своєю подругою дитинства Міною Аширо. Незабаром життя їх розводить. Працюючи прибирачем після битв з кайдзю, Кафка зустрічає Рено Ітікаву. Рішучість Рено приєднатися до Сил оборони пробуджує в Кафці обіцянку приєднатися до Міни та захистити людство.