Наступний альбом Біллі Айліш буде двійним?

 

Наступний альбом Біллі Айліш “Hit Me Hard And Soft” вийде 17 травня 2024 року. Але чи справді все буде так просто?

Після того, як Тейлор Свіфт потрясла світ своїм подвійним альбомом The Tortured Poets Department і The Tortured Poets Department The Anthology, у всіх на устах було питання: чи зробить Біллі те саме?

Шанувальники мали можливість відвідати вечірки з прослуховування “Hit Me Hard And Soft” по всій території США в кінотеатрах AMC, щоб послухати альбом перед його випуском, і дуже швидко виникли чутки про те, що незабаром може з’явитися подвійний альбом.

Декілька облікових записів у мережі написали в Твіттері, що після титрів на вечірці з прослуховування на екранах з’явилася записка від Біллі з текстом: «Але коли я зможу почути наступну?»

Звісно, фанати поспішили до висновку, що ця заява передбачає, що «наступний» був ближчим, ніж ми думали.

Хоча деякі фанати стверджують, що Біллі, можливо, просто іронічно використала цю фразу, щоб натякнути, що жага до шанувальників її музики невтомна, про що вона говорила в минулому. Багато онлайн-фанати переконані, що ця лінія пов’язана з іншою популярною онлайн-теорією, яка підтримує ідею про те, що Біллі знаходиться за кілька кроків від випуску двох альбомів одночасно. Ця теорія отримала назву “Червоно-синя теорія Іло Майло”. Так це чи ні скоро дізнаємось.Чекати залишилося не довго, лише до 17 травня