Just Stop Oil атакувала літак Тейлор Свіфт та пофарбувала приватні літаки в аеропорту Станстед

Група Just Stop Oil спробувала націлитись на літак Тейлор Свіфт та пофарбувати його з балончика, намагаючись привернути увагу до проблеми зміни клімату.

Протестувальники зняли, як вони вриваються на приватний аеродром і фарбують із балончика кілька приватних літаків у помаранчевий колір. Це також сталося у зв’язку з тим, що за кілька годин раніше співачка приземлилася у Великій Британії на останньому етапі свого грандіозного туру «Eras Tour».

На кадрах та фотографіях інциденту видно, що двоє активістів використовували циркулярну пилку, щоб пробратися через сітчасту огорожу, яка захищає приватний аеродром в аеропорту Станстед у четвер вранці (20 червня). Потім вони пофарбували два приватні літаки за допомогою вогнегасників, наповнених помаранчевою фарбою, а потім сфотографувалися перед ними.

Поліція повідомила The Independent, що літак Свіфта не знаходився на приватному аеродромі під час інциденту.

Тейлор зі своїми кількома приватними джетами давно вже на олівці у борців за екологію. Вона літає скрізь і багато, накручуючи сотні та тисячі кілометрів польотів навіть там, де можна в принципі по землі дістатися. Тейлор одна з небагатьох селеб, яка навіть за хлібцем ганяє літаком.