Девід Бекхем спростував чутки про возз’єднання Spice Girls

У квітні Spice Girls вперше за довгий час заспівали разом на вечірці з нагоди 50-річчя Вікторії Бекхем. Ролик зі свята з’явився в соцмережах Девіда та підігрів чутки про швидкий реюніон герлз-бенду. У свіжому інтерв’ю Variety футболіст пролив світло на передбачувані плани колективу відновити гастролі понад 10 років затишшя.

На жаль, цього немає. Вікторія була рада бачити дівчаток, і це була величезна частина її життя, але очевидно, що всі вони мають свої справи. Вони займатимуться певними речами разом у певний час. Але Вікторія повністю зайнята своїм бізнесом у сфері краси та моди. Якщо хтось зайнятий більше за мене, то це вона.

Колишній спортсмен додав, що спочатку не мав наміру збирати учасниць Spice Girls на ювілеї Вікторії. За словами Бекхема, він просто не хотів створювати звичайне відео з вітаннями від старих знайомих.

“Моя ідея полягала в тому, щоб відтворити кліп Mama (кліп Spice Girls 1996 – прим. ред.), але я хотів, щоб там була тільки Вікторія”, – пояснив Девід.

Минулого року одна з учасниць Мелані Браун повідомила, що Spice Girls готують секретний проект до 30-річчя творчої діяльності. За деякими даними, учасниці обговорюють спільний тур, у якому візьме участь Вікторія Бекхем. Востаннє вона виступала з колективом у 2012 році на церемонії закриття Олімпійських ігор.