Біллі Айліш назвала «божевіллям» тригодинні концерти

Біллі Айліш розповіла, що вважає божевільними артистів, які дають концерти три години. Частина користувачів вирішила, що це натяк на Тейлор Свіфт та її довгі шоу у турі Eras.

“Мені складно виступати на стадіонах – сказала вона з цього приводу, Бейонсе та Тейлор — недоторканні суперзірки, і той факт, що їм вдається влаштовувати такі довгі шоу, наповнені неймовірними моментами, це просто дивовижно.”

Шанувальники запитали у Біллі, чи буде вона колись грати тригодинні концерти.

«Я не влаштовую тригодинні шоу, це буквально божевілля. Ніхто не хоче. Ви, хлопці, цього не бажаєте. Я не хочу цього. Я навіть не хочу цього як глядач. Я не маю наміру слухати три години навіть свого найулюбленішого на світі артиста», — цитує зірку The Hollywood Reporter.

У вересні Біллі вирушить у тур на підтримку нового альбому HIT ME HARD AND SOFT (2024), який вийшов 17 травня. За словами виконавиці, вона не включатиме в сет-ліст усі пісні з лонгплею, бо інакше виступи триватимуть «мільйон років».

Цікаво, що кілька днів тому Пол Маккартні іронічно відгукнувся на ту саму тему, заявивши, що за часів «Бітлз» концерти були короткими і через рок-марафони Брюса Спрінгстіна тепер усім доводиться грати по три години.