Безкоштовний концерт Мадонни у Ріо-де-Жанейро відвідали 1,6 мільйона глядачів

На безкоштовний концерт співачки Мадонни на пляжі Копакабана у Ріо-де-Жанейро 4 травня зібралося 1,6 мільйона людей. Шоу стало фіналом її світового туру Celebration.Щоб зайняти місце, глядачі чекали кілька годин та навіть днів, повідомляє The Guardian. Деякі розмістилися у човнах та апартаментах на узбережжі.На майданчику перебувало понад три тисячі співробітників поліції, а також пожежники. Вони розприскували воду, оскільки температура перевищувала 30ºC. Крім того, присутнім безкоштовно роздавали питво. Організатори вжили таких заходів після того, як минулого року фанатка померла через екстремальну спеку на концерті Тейлор Свіфт у Ріо-де-Жанейро.

Виступ Мадонни коштував місцевому уряду приблизно 3,9 мільйона доларів. Решту витрат покрили приватні спонсори. За оцінками влади, шоу може дати економіці штату близько 59 мільйонів доларів.

Про вільний вхід на кінцевий концерт туру попкоролева повідомила у березні. Так зірка вирішила віддячити шанувальникам за підтримку під час її довготривалої кар’єри.