«Believe Me Now? » Беккі Хілл у новому альбомі розкриває свою майстерність у танцювальній поп-музиці зі зрілою вишуканістю

Британська співачка та продюсер Беккі Хілл випустила свій новий студійний альбом «Believe Me Now?» який став її першим повноформатним релізом після “Only Honest On The Weekend” 2021 року. Новий альбом демонструє зростання та зрілість Хілла як артиста, поєднуючи ейфоричні танцювальні треки з вишуканим продюсуванням.

Хілл поділилася своїм баченням альбому, заявивши: «Коли я подумала про те, що було раніше, я зрозуміла, що мені не вистачає кількох речей: зокрема, елемента ейфорії, але я також хотіла створити набагато зрілішу, витончену музику. рівень танцювальної музики у цьому альбомі. Це був неймовірно прямий та швидкий альбом, бо вперше я точно знав, що хочу сказати. Я дійсно пишаюся цим альбомом, тим, що в ньому йдеться і що він означає».

Альбом з 15 треків включає безліч поп-гімнів і танцювальних хітів, у тому числі сингли «Disconnect» з Chase & Status, які очолюють чарти, «Never Be Alone» за участю Сонні Фодери та «Side Effects». Нові треки, такі як майбутній хаус-альбом Multiply і рейв-орієнтований Darkest Hour, написаний у співавторстві з MNEK, додають проекту новий вимір.